Magazin online cu incaltaminte si imbracaminte sport casual.

Telefon: 0314050055

Promotii: Vezi reducerile de azi

Livrare: In toata tara

Suport: In alegerea produsului si marimii

Calitate: Produse originale

  1. BravoSport.ro
  2. Accesorii
  3. Ceasuri
  4. CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN

CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN

CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN
CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN

4709 RON

Cod produs: HG.010.02778.11

Culoare produs: Negru

Brand: Garmin

TIMP LIVRARE

Selectati marimea

ALEGETI MARIMEA Tabel marimi
Universal
Pentru a putea adauga produsul in cos trebuie sa selectati marimea dorita.
CANTITATE
Cod producator: HG.010.02778.11

FII ACTIV MAI MULT TIMP. FII MAI PUTERNIC. sAPTE ZILE PE SaPTaMANa.
Fii pregatit pentru orice provocare sportiva sau in aer liber cu ceasul multisport solid cu GPS fenix 7 Solar. Lentila sa Power Glasstm se bazeaza pe energia solara pentru a extinde durata de viata a bateriei, permitand utilizarea functiilor avansate de antrenament, a aplicatiilor pentru sport, a senzorilor de monitorizare a sanatatii si a starii de bine si multe altele.

Amplifica durata de viata a bateriei prin incarcarea solara pentru a nu mai fi nevoit sa depinzi de reteaua de alimentare intre incarcari.

Realizeaza mai multe, cu mai putine incarcari. Energia solara confera o durata de viata a bateriei de pana la 22 in modul ceas inteligent3.

In ce stare este corpul tau? Masurarea pulsului la incheietura1 si Pulse Ox2 iti va spune exact.

Ai nevoie de un antrenor pentru alergare care cunoaste terenul? Exploreaza functia PaceProtm.

Alergatul si mersul pe bicicleta - asta e treaba ta. Monitorizarea tuturor statisticilor tale - asta e treaba noastra.

Bucura-te de melodiile preferate cu muzica la incheietura mainii si fara un telefon care sa te incurce.

BATERIE CU INCaRCARE SOLARa
Bucura-te de o durata de viata a bateriei de pana la 18 zile in modul ceas inteligent, plus 4 zile in modul de incarcare solara3 - si de pana la 57 ore in modul GPS, plus 16 ore in modul de incarcare solara5.
PERFORMANta PRIN DESIGN
Designul imbunatatit, ultrarezistent, sportiv, ofera un afisaj mare de 1,3″ cu incarcare solara si o carcasa de 47 mm. Rezistenta termica, la socuri si la apa a ceasului a fost testata conform standardelor americane.
ECRAN TACTIL sI BUTOANE
Butoanele fiabile, care functioneaza in orice mediu, sunt completate de ecranul tactil cu o interfata noua, usor de utilizat, ce asigura accesul rapid la selectii si functii.
APLICAtII DE SPORT INTEGRATE
Utilizeaza profilurile de activitate preincarcate pentru alergari montane si pe pista, inot, alergare, ciclism, drumetii, canotaj, schi, golf, surf, catarari in interior si multe altele.
SCHI IN AFARA PISTEI sI SNOWBOARDING
Aceste profiluri de activitate fac acum distinctia automata intre coborare si urcare. Asa ca poti apasa pe Start la inceputul primei curse si poti lasa activata monitorizarea prin ceasul inteligent toata ziua.
DINAMICa SCHI XC
Atunci cand este asociata cu cureaua pentru piept HRM-Protm (comercializata separat), functia pentru masurarea puterii pentru schi masoara nivelul curent de solicitare al exercitiului din cadrul antrenamentelor de schi fond.
FUNCtII PREGaTITE PENTRU SURF
Fii pregatit sa prinzi valurile. Acest ceas fenix este compatibil cu functia Surfline Sessionstm, care creeaza un videoclip cu fiecare val pe care il cuceresti in fata unei camere Surfliner4. Pentru a-l putea urmari mai tarziu si pentru a vedea cum te-ai descurcat cu abonamentul tau Surfline Sessions.
DINAMICa MTB
Urmareste detaliile fiecarei curse cu date pentru ciclism montan, plus masuratori specializate pentru efort si consum, care evalueaza dificultatea traseului si usurinta coborarii, asigurandu-ti un scor de depasit pentru data viitoare.
ANTRENAMENTE HIIT
Acest profil de activitate monitorizeaza antrenamentele la intervale de intensitate ridicata, inclusiv AMRAP, EMOM, Tabata si cele personalizate. Seteaza numarul de runde, intervalele de antrenament/repaus si multe altele.
EXERCItIU SUGERAT ZILNIC
Consulta exercitiile sugerate zilnic pentru toata saptamana, care sunt adaptate dupa fiecare alergare sau cursa cu bicicleta pentru a corespunde nivelului tau de performanta si recuperare, precum si curselor care urmeaza in calendarul aplicatiei de smartphone Garmin Connecttm.
PREDICTOR DE CURSa VIZUAL
Aceasta functie ofera ritmul estimativ pentru distanta pe care doresti sa o alergi in functie de istoricul alergarilor si nivelul general al conditiei fizice. Datele privind tendintele evidentiaza impactul antrenamentului in timp.
TEHNOLOGIA PACEPROtm
Functia PacePro, prima de acest fel, te ajuta sa iti mentii ritmul prin indicatii in functie de gradient in timp ce alergi pe un anumit traseu.
FUNCtIA CLIMBPRO
Utilizeaza planificatorul de urcare ClimbPro pe traseele descarcate pentru a vedea informatii in timp real despre urcarile curente si viitoare, inclusiv gradientul, distanta si castigul de altitudine, precum si coborarile si traseele plane.
RITM AJUSTAT PENTRU PANTE
Nu obosi inainte de a termina activitatea. Dupa configurarea campurilor de date pentru activitatea de alergare, intelege cum sa iti ajustezi ritmul in functie de teren pentru a te descurca conform planului.
STATISTICI PRIVIND PERFORMANtA
Vizualizeaza functii avansate de antrenament care includ dinamica alergarii, valoarea VO2 max ajustata in functie de caldura si altitudine, ajustarea pentru alergarea pe teren accidentat, consultantul pentru recuperare si altele.
STAMINA IN TIMP REAL
Utilizeaza aceste date despre stamina in timp real pentru a monitoriza si gestiona efortul tau si pentru a evita suprasolicitarea la inceputul alergarii sau mersului pe bicicleta.
CONSULTANT RECUPERARE
Dupa fiecare antrenament, durata de recuperare te informeaza cand vei fi pregatit pentru un alt antrenament solicitant. Aceasta tine cont chiar si de intensitatea antrenamentelor si de factori precum stresul, activitatea zilnica si somnul.
WIDGET CURSa
Pregateste-te pentru urmatoarea cursa cu sugestii privind antrenamentul, exercitii personalizate sugerate zilnic si predictii privind durata cursei pe baza detaliilor despre cursa, vreme si performanta
RUNNING POWER PENTRU INCHEIETURa
Vezi cata putere aplici pe traseu sau pe drum pentru a-ti gestiona efortul si a regla antrenamentul. Nu este necesar niciun accesoriu.
STARE HRV
Intelege mai bine starea proprie de sanatate, antrenamentele si recuperarea variatia pulsului, din timp ce dormi, pe baza tehnologiei dezvoltate de echipa noastra Firstbeat Analyticstm.
NIVELUL ANTRENAMENTULUI
Utilizand indicatorii noi cum ar fi starea HRV, istoricul exercitiilor si performanta recente, obtine informatii despre efortul general si daca te antrenezi in mod productiv, progresiv sau fortat.
NIVEL PREGaTIRE ANTRENAMENT
Din momentul in care te trezesti, afli scorul nivelului de pregatire pentru antrenament stabilit pe baza calitatii somnului, recuperarii, solicitarii antrenamentului si multe altele, asa ca poti stabili daca e o zi potrivita sa tragi tare sau s-o lasi mai usor.
OUTDOOR MAPS+
Aboneaza-te la Outdoor Maps+ pentru continut de mapare premium, precum imagini prin satelit si harti topografice imbunatatite descarcate direct pe ceasul tau.
GHIDUL DE HARTa NEXTFORKtm
Navighezi cu usurinta printr-o privire rapida cand esti pe traseu. Vezi distanta pana la urmatoarea intersectie de pe traseu, precum si numele traseului urmator.
SENZORI ABC
Aventureaza-te pe urmatorul tau traseu cu senzorii ABC, incluzand un altimetru pentru date de altitudine, barometru pentru monitorizarea conditiilor meteorologice si o busola electronica cu 3 axe.
HaRtI PENTRU TERENURI DE GOLF
Acceseaza hartile CourseView complet color pentru mai mult de 42 000 terenuri de golf din lumea intreaga si beneficiaza de tintirea cu ajutorul butoanelor si functia PlaysLike Distance.
HaRtI SKIVIEWtm
Ia cu asalt partiile cu ajutorul hartilor SkiView preincarcate si vizualizeaza numele si nivelurile de dificultate pentru peste 2 000 de statiuni de schi statiuni de schi la nivel global.
HaRtI MULTICONTINENT TOPOACTIVE
Descarcarea de harti Topoactive din jurul lumii te ajuta in timpul explorarilor. Utilizeaza conectivitatea Wi-Fir integrata pentru a incarca si a actualiza cu usurinta harti si software fara a fi nevoie de un computer.
INAINTE PE RUTa
Bucura-te de informati rapide despre punctele de interes selectate care urmeaza pe ruta. Vizualizeaza statisticile de performanta, timpii segmentati si distanta/altitudinea, precum si un rezumat al punctelor cheie de pe traseu care urmeaza.
GESTIONAREA ALIMENTaRII
Vizualizeaza in ce mod afecteaza diversele setari si senzorii ceasului durata de viata a bateriei ceasului, astfel incat sa poti efectua din mers modificari destinate prelungirii duratei de viata a bateriei.
RAPORTUL DE DIMINEAta
Primeste o prezentare generala a somnului, Recuperare si a perspectivelor de antrenament imediat ce te trezesti, impreuna cu starea HRV, Nivel pregatire antrenament si vremea. Personalizeaza raportul pentru a vedea datele dorite.
CONSILISER PENTRU DIFERENtA DE FUS ORAR
Ajuta la reducerea efectelor cauzate de diferenta de fus orar cu instructiuni privind expunerea la lumina, programul de somn si de exercitii pentru excursia ta pe distanta lunga. Introdu detaliile de calatorie in calendarul aplicatiei Garmin Connecttm pentru smartphone si monitorizeaza cum ceasul tau biologic se ajusteaza la noua destinatie.
PULS MaSURAT LA INCHEIETURA MAINII
Tehnologia cu senzor optic pentru puls masoara intensitatea activitatii precum si variabilitatea pulsului pentru a calcula nivelul tau de stres. Monitorizarea este posibila si sub apa, fara utilizarea unui dispozitiv de masurare a pulsului atasat cu curea.
SENZOR PULSE OX
Pentru aclimatizarea la altitudine sau pentru monitorizarea somnului, un senzor Pulse Ox2 utilizeaza razele de lumina detectate la nivelul incheieturii mainii pentru a masura in ce masura corpul tau absoarbe oxigenul.
SCOR DE SOMN sI MONITORIZAREA AVANSATa A SOMNULUI
Obtine detalii complete despre etapele de somn superficial, profund si REM. Vizualizeaza-le intr-un widget dedicat, care include scorul de somn si informatii detaliate.
MONITORIZAREA ENERGIEI BODY BATTERYtm
Optimizeaza rezervele de energie ale corpului tau utilizand datele privind variatia pulsului, nivelul de stres, somnul si alte date pentru a masura cand esti pregatit pentru a fi activ sau cand este posibil sa ai nevoie de odihna.
MONITORIZAREA RESPIRAtIEI
Vizualizeaza modul in care respiri pe parcursul zilei, in timpul somnului si pe durata exercitiilor de respiratie si a activitatilor de yoga.
FUNCtIA HEALTH SNAPSHOTtm
Inregistreaza o sesiune de 2 minute pentru a vizualiza statistici cheie, inclusiv pulsul1, variatia pulsului, Pulse Ox2, respiratia si nivelul de stres. Apoi genereaza un raport cu aceste statistici pentru a-l partaja prin aplicatia Garmin Connecttm de pe smartphone-ul compatibil.
MONITORIZAREA NIVELULUI DE HIDRATARE
Inregistreaza aportul zilnic de lichide, pentru a iti aminti sa te mentii hidratat. Atunci cand obiectivul automat este activat, vei vedea chiar si pierderea estimata prin transpiratie, dupa efectuarea unei activitati si obiectivul tau va fi reglat automat.
NOTIFICaRI INTELIGENTE
Primeste e-mail-uri, mesaje text si alerte direct pe ceasul tau atunci cand este asociat cu un dispozitiv compatibil.
APLICAtII PENTRU MUZICa
Descarca melodii si liste de redare din conturile de Spotify, Deezer sau Amazon Music (ar putea fi necesar un abonament). Utilizeaza casti wireless (comercializate separat) pentru a asculta fara a utiliza telefonul.
PLatI FaRa CONTACT GARMIN PAYtm
Evita cozile de la casa cu solutia Garmin Pay pentru plati fara contact, disponibila prin furnizorii participanti.
STOCK TRACKER
Monitorizeaza pana la 50 dintre bursele tale de valori preferate7direct de pe incheietura ta cu aplicatia Stocks. Verifica cu usurinta bursele de valori cu o singura privire pentru a monitoriza preturile si tendintele pe parcursul zilei.
FUNCtII DE SIGURANta sI MONITORIZARE
In timp ce ai ceasul si telefonul asociate, locatia ta in timp real poate fi trimisa catre contactele tale manual sau, in timpul anumitor activitati in aer liber, in mod automat, cu ajutorul functiei incorporate de detectare a incidentelor6.
MAGAZINUL CONNECT IQtm
Descarca fete de ceas personalizate, adauga campuri de date si obtine aplicatii si widgeturi din Connect IQ Store pe smartphone-ul compatibil.

Transportul se realizeaza doar prin curier rapid, costa 16 RON, oriunde in Romania.

Toate produsele sunt originale. Descrierile si imaginile afisate au caracter informativ. Detaliile produselor comandate vor fi confirmate de catre agentul de vanzari BravoSport.ro.

Sport Diverse accesorii pescuit Garmin

0 recenzii pentru CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN

ADAUGATI RECENZIE

0 intrebari pentru CEAS FENIX 7 PRO SAPPHIRE SOLAR DLC CARB gri TI negru 51MM GARMIN

PUNETI O INTREBARE

Cum cumpar?

Magazinul nostru va ofera instrumente utile de precomanda si comanda. Ne puteti solicita orice informatie referitoare la orice produs! Pentru a realiza o comanda in cadrul site-ului trebuie sa parcurgeti pasii de mai jos.

Pasul 1

Adaugati produsele dorite in cosul de cumparaturi apasand butonul Adauga in cos. Ulterior puteti adauga in cos si alte produse, putand edita cantitatile dorite din fiecare. Cand aveti in cos produsele dorite, mergeti la pasul 2.

Pasul 2

Fie va creati cont de utilizator pe site-ul nostru prin introducerea datelor solicitate. Pe viitor va veti putea accesa contul pe BravoSport.ro folosind doar adresa de email si parola aleasa. Fie plasati comanda fara cont, introducand doare datele de contact si livrare, fara email. Dupa veti trece automat la pasul urmator.

Pasul 3

In acest ultim pas veti verifica detaliile pe care echipa noastra le inregistreaza referitor la comanda si trimiteti datele. In 24 de ore de la plasarea comenzii veti fi sunat pentru confirmarea si verificarea produselor. Pentru informatii puteti suna la numarul de telefon: 0314050055.

Cum platesc?

BravoSport.ro va pune la dispozitie mai multe modalitati de plata:

  1. Rambursul - Clientul efectueaza plata catre curier, la primirea coletului.
  2. Taxa pentru livrare in toata tara este de 16 RON.
  3. Transfer bancar - Clientul efectueaza plata prin transfer bancar in contul nostru, specificat de operator.
  4. Credit Card - Plata online prin card este posibila.

Timp de livrare

Pentru produsele aflate in stoc, timpul de livrare este de 1-2 zile.

Pentru produsele ce necesita a fi comandate, 7-10 zile.

Timpul de livrare pentru fiecare produs comandat poate fi oferit doar de operatorul dupa efectuarea comenzii.

Returnari

In cazul in care produsul primit prezinta vreo defectiune, acesta trebuie returnat catre noi in maxim 14 zile de la primire. Returnarea se face prin curierat rapid (DPD sau FAN Courier). Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati.

Clientul se obliga sa plateasca si taxele de curierat, pentru returul / schimbul produsului / produselor comandate. Taxele de curierat pentru un transport sunt in valoare de 16 ron.

Singurul caz in care clientul nu este nevoit sa plateasca nici o taxa de retur sau transport, apare atunci cand produsul prezinta un defect de fabricatie sau nu a fost cel comandat de client. In acest caz ne asumam toata raspunderea si operam schimbarea produsului sau returnarea banilor in mod GRATUIT. In cazul unui retur sau schimb, produsele si ambalajele trebuie sa ajunga la noi in stare perfecta, asa cum au fost trimise/primite. Nu acceptam schimburi sau retururi ce nu respecta aceste cerinte.

ALTI CLIENTI AU CUMPARAT SI...
S-AR PUTEA SA VA PLACA SI...